Dzisiaj jest: czwartek, 25 kwietnia 2024

iPułtusk » Wiadomości » Wysokie zwycięstwo!

Wysokie zwycięstwo!

4 listopada 2018, 07:59, Tomasz Krupa

Nadnarwianka znowu wysoko wygrywa.

W sobotnie popołudnie nasi piłkarze rozgrywali XIV kolejkę Ligi Okręgowej. Tym razem rywalizowaliśmy na wyjeździe w Sochocinie z miejscową Wkrą.

Ci co wybrali się na ten mecz na pewno nie czuli się zawiedzeni. Na 15 minut przed końcem spotkania czuć było w powietrzu wielką sensację, ponieważ miejscowa Wkra prowadziła 2-1 z wiceliderem z Pułtuska. Jednak zacznijmy od początku.

Mecz rozpoczął się zgodnie z planem dla pułtuszczan, którzy w 15 minucie objęli prowadzenie. Na bramkę wyrównującą nie musieliśmy czekać zbyt długo, bo 10 minut później doprowadza jeden z graczy Wkry, który wykorzystał niezdecydowanie naszego bloku defensywnego.

Sensacją zaczęło już powoli pachnieć w drugiej połowie, kiedy to w 55 minucie meczu Wkra obejmuję prowadzenie, a każda kolejna akcja Nadnarwianki zostaje przerywana przez graczy gospodarzy.

Jednak nasi piłkarze zawsze grają do końca i tak od 75 minuty, Nadnarwianka strzela cztery bramki, które dają jej komplet punktów. i utrzymanie pozycji wicelidera rozgrywek.

Wkra Sochocin - Nadnarwianka Pułtusk 2-5 (1-1)