iPułtusk » Wiadomości » Pierwsza porażka

Pierwsza porażka

30 września 2018, 14:11, Tomasz Krupa

Hit kolejki dla Żbika Nasielsk.

Sobotnie spotkanie w lidze okręgowej pomiędzy drużynami Nadnarwianki Pułtusk i Żbika Nasielsk, które przez wielu kibiców nazwane zostało hitem kolejki zakończyło się zwycięstwem gości 2-1.

Ci co przybyli wczoraj na stadion miejski w Pułtusku na pewno nie żałowali. Oba zespoły stworzyły dość ciekawe widowisko pełne dobrych akcji i przede wszystkim sytuacji bramkowych.

W pierwszych 45 minutach ani jednej ani drugiej drużynie nie udało się otworzyć wyniku spotkania. Gole padły dopiero w drugiej odsłonie spotkania.

Niestety na nasze nieszczęście w 70 minucie meczu wynik otworzył zawodnik Żbika - Piotr Jeż. Niespełna piętnaście minut później na 2-0 podwyższył Mateusz Bramowicz. Nadnarwianka próbowała zmienić oblicze meczu, ale w tym dniu stać nas było tylko na strzelenie bramki honorowej.

Była to pierwsza w obecnym sezonie porażka naszej drużyny, która jest bardzo dotkliwa gdyż tracimy po niej pozycję lidera.

Nadnarwianka Pułtusk - Żbik Nasielsk 1-2 (0-0)