iPułtusk » Wiadomości » Nokaut!

Nokaut!

8 września 2018, 08:05, Tomasz Krupa

Nadnarwianka znowu to zrobiła.

Piłkarze Nadnarwianki Pułtusk po raz drugi w obecnym sezonie znokautowali swoich ligowych rywali. W zeszły weekend piłkarze z Pułtuska podejmowali na własnym obiekcie drużynę Mazowsza Jednorożec.

Po 90 minutach gry nasi piłkarze cieszyli się z bardzo okazałego zwycięstwa 8-1 nad rywalem z Jednorożca. Połowę bramek dla pułtuszczan strzelił Łukasz Kowalczyk, który w obecnym sezonie na swoim koncie ma już 9 goli. Warto też wspomnieć o świetnej interwencji bramkarza Nadnarwianki Władka Stelmacha, który pod koniec spotkania obronił rzut karny.

Dzięki tej wygranej nadal jesteśmy liderem tabeli.

Nadnarwianka Pułtusk - Mazowsze Jednorożec 8-1