Dzisiaj jest: poniedziałek, 21 stycznia 2019

iPułtusk » Wiadomości » Kryminalni zlikwidowali setki krzaków marihuany (zdjęcie)

Kryminalni zlikwidowali setki krzaków marihuany (zdjęcie)

6 czerwca 2018, 14:05, KPP Pułtusk, red. MK

Pułtuscy kryminalni zajmujący się przestępczością narkotykową ujawnili i zabezpieczyli ponad 200 krzaków konopi indyjskich. Nielegalna uprawa znajdowała się na nieużytkowanej działce, tuż obok ruchliwej drogi w Pułtusku.

Funkcjonariusze wydziału kryminalnego ustalili, że na jednym z pułtuskich osiedli rośną krzewy wyglądem przypominające konopie indyjskie. Policjanci potwierdzili, że na nieużytkowanej działce, w miejscu ogólnodostępnym rośnie kilkaset krzewów konopi w różnej fazie wzrostu.

Ujawniona uprawa została niezwłocznie zlikwidowana. Krzewy zostały zabezpieczone celem przeprowadzenia badań fizykochemicznych. Obecnie trwają czynności w kierunku ustalenia sprawców nielegalnych upraw.

Kto wbrew przepisom ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii uprawia konopie indyjskie podlega karze pozbawienia wolności do lat 3.

sierż. sztab. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk

Źródło zdj. KPP Pułtusk
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]