Dzisiaj jest: czwartek, 21 marca 2019

iPułtusk » Wiadomości » Rowerowy Rajd Niepodległości

Rowerowy Rajd Niepodległości

14 maja 2018, 09:11, KPP Pułtusk, red. MK

8 maja policjanci z Pułtuska i Świercz wzięli udział w rowerowym Rajdzie Niepodległości zorganizowanym przez Szkołę Podstawową w Strzegocinie.

W dniu 8 maja policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku oraz Posterunku Policji w Świerczach wzięli udział w rowerowym Rajdzie Niepodległości. Organizatorem wycieczki była Szkoła Podstawowa w Strzegocinie, która zaprosiła do udziału wszystkie szkoły, urzędy oraz instytucje z gminy Świercze. 60 uczestników rajdu odwiedziło cztery miejsca pamięci i złożyło hołd poległym za wolność naszej ojczyzny.

Spotkanie przebiegło sprawnie i w miłej atmosferze. Nad bezpieczeństwem osób biorących udział w rajdzie czuwali policjanci. Przed wyruszeniem w trasę mundurowi zwrócili uwagę na potrzebę korzystania z elementów odblaskowych oraz zgodne z przepisami wyposażenie jednośladu. Udzielili także wskazówek, jak postępować by być bezpiecznym na drodze. Rajd rowerowy zakończył się wspólnym ogniskiem.

mł.asp. A. Bobińska, KPP Pułtusk

Źródło zdj. KPP Pułtusk
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]