Dzisiaj jest: niedziela, 24 marca 2019

iPułtusk » Wiadomości » Dzień kobiet z policyjnym akcentem (zdjęcia)

Dzień kobiet z policyjnym akcentem (zdjęcia)

12 marca 2018, 09:47, KPP Pułtusk, red. MK

Z okazji Dnia Kobiet, policjanci Wydziału Ruchu Drogowego Komendy Powiatowej Policji w Pułtusku podczas pełnienia służby mieli przygotowane niespodzianki dla pań za kierownicą.

Funkcjonariusze pułtuskiej drogówki podczas swojej codziennej służby nie zapominają o przypadających świętach. 8 marca obok życzeń mieli również prezent dla pań.

Od samego rana mundurowi wręczali kwiaty podczas kontroli drogowych wszystkim uczestniczkom ruchu drogowego, przypominając jednocześnie o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas jazdy samochodem, rowerem czy poruszając się pieszo. Policjanci starali się w ten sposób zachęcić panie do doskonalenia swojej wiedzy z zakresu ruchu drogowego. Pieszych uczestników mundurowi zachęcali do noszenia odblasków, które mogą uratować nasze życie.

Kontrolowane panie były miło zaskoczone akcją, a policjanci mają nadzieję, że tego typu przedsięwzięcia przyczynią się do przestrzegania przepisów ruchu drogowego przez wszystkich jego uczestników, a co za tym idzie zwiększy się bezpieczeństwo na naszych drogach.

sierż. sztab. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk

Źródło zdj. KPP Pułtusk
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]