Dzisiaj jest: środa, 24 października 2018

iPułtusk » Wiadomości » Blisko 200 kierowców przebadanych podczas weekendowych działań

Blisko 200 kierowców przebadanych podczas weekendowych działań

30 listopada 2017, 11:29, KPP Pułtusk, red. MK

Policjanci prowadzili w sobotę akcję mającą na celu wyeliminowanie z ruchu drogowego kierujących, którzy wsiedli za kierownicę po spożyciu alkoholu lub środków odurzających.

Podczas sobotnich działań mundurowi wyeliminowali z ruchu drogowego 3 kierujących, którzy zdecydowali się prowadzić pojazd "na podwójnym gazie". Dwóch- pojazdami mechanicznymi, trzeci to rowerzysta. Mężczyźni będą odpowiadać przed sądem.

Pamiętajmy, że każda ilość wypitego alkoholu obniża koncentrację, zmniejsza szybkość reakcji oraz powoduje błędną ocenę odległości i prędkości. Pijani kierowcy to śmiertelne zagrożenie na drogach! Nie czekajmy na tragedię. Nietrzeźwy kierowca na drodze to zagrożenie dla życia i zdrowia wszystkich uczestników ruchu drogowego. Nie pozwólmy pijanemu kierować pojazdem - korzystać z drogi. Jeśli podejrzewamy, że kierowca jest pijany, widzimy, że pieszy zatacza się na jezdnię, poinformujmy o tym policję!

sierż. sztab. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk


źródło zdj. KPP Pułtusk
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]