Dzisiaj jest: czwartek, 19 lipca 2018

iPułtusk » Wiadomości » Ponad 100 kierowców skontrolowanych podczas działań "Trzeźwość w przewozie osób"

Ponad 100 kierowców skontrolowanych podczas działań "Trzeźwość w przewozie osób"

5 października 2017, 10:53, KPP Pułtusk, red. MK

W poniedziałek policjanci ruchu drogowego przeprowadzili działania "Trzeźwość w przewozie osób". W czasie akcji mundurowi szczególną uwagę zwracali na stan trzeźwości kierowców autobusów i busów.

Od wczesnych godzin rannych na terenie powiatu pułtuskiego prowadzone były działania "Trzeźwość w przewozie osób". Celem akcji było wyeliminowanie kierujących, którzy jadą "na podwójnym gazie" i stwarzają śmiertelne zagrożenie dla siebie i innych uczestników ruchu.

W czasie akcji policjanci szczególną uwagę zwracali na trzeźwość kierowców autobusów, busów, taksówek, a także na niechronionych uczestników ruchu drogowego. Podczas trwania działań funkcjonariusze przebadali stan trzeźwości ponad 100 kierujących, w tym ponad 20, którzy kierowali autobusami i busami. Wszyscy kierujący byli trzeźwi.

źródło zdj. KWP Radom
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]