Dzisiaj jest: czwartek, 25 kwietnia 2024

Udana inauguracja

14 sierpnia 2017, 09:38, Tomasz Krupa

Cudowne rozpoczęcie nowego sezonu.

Piłkarze Nadnarwianki Pułtusk w zeszłą sobotę zainaugurowali rozgrywki piłkarskie w lidze okręgowej okręgu ciechanowsko-ostrołęckiego. Na samym starcie ligi przyszło się nam zmierzyć z drużyną Orzyca Chorzele.

Na pierwszą bramkę w nowym sezonie piłkarskim na stadionie w Pułtusku kibice musieli poczekać, aż do 25 minuty meczu. Na listę strzelców wpisał się Bartczak, który tym samym rozpoczął prawdziwy festiwal strzelecki w Pułtusku. Rywale po stracie bramki próbowali doprowadzić do remisu, ale dobrze spisująca się defensywa Pułtuszczan nie pozwoliła im na zbyt wiele. Gdy wydawało się, że pierwsza połowa zakończy się wynikiem 1-0 dla Nadnarwanki o sobie dał znać Jakub Zalewski, który w doliczonym czasie gry podwyższa wynik na 2-0.

Po zmianie stron drużyną przeważającą, prowadzącą grę była ekipa trenera Artura Salamona, co udokumentowała strzeleniem kolejnych trzech bramek. Kilka minut po wznowieniu na listę strzelców wpisuje się Salamon, a tuż za nim po raz drugi Bartczak. W 66 minucie piątą bramkę dla Nadnarwianki zdobywała Sokołowski i gdy wydawałoby się, że nic złego w tym meczu nam się już nie wydarzy, niespełna minutę później bramkę honorową zdobywają piłkarze z Chorzel.

Bramka zdobyta przez rywali jak się później okazało ustaliła wynik spotkania.

Nadnarwianka Pułtusk - Orzyc Chorzele 5-1 (2-0)