Dzisiaj jest: piątek, 20 lipca 2018

iPułtusk » Wiadomości » Pierwsze dni sierpnia- już 4 prawa jazdy zatrzymane za prędkość!

Pierwsze dni sierpnia- już 4 prawa jazdy zatrzymane za prędkość!

8 sierpnia 2017, 07:53, KPP Pułtusk, red. MK

Pułtuska policja apeluje o zachowanie rozsądku na drodze. Funkcjonariusze odnotowali kolejne przypadki przekroczeń prędkości w obszarze zabudowanym o ponad 50 km/h. Kierujący stracili uprawnienia na 3 miesiące.

W trakcie codziennej służby policjanci są szczególnie wyczuleni na te kategorie wykroczeń i przestępstw drogowych, które są głównymi przyczynami wypadków. Nadmierna prędkość należy do jednej z nich. Pomimo wielu apeli "ofiarami bezmyślności" padli kolejni kierujący. 1 sierpnia, podczas służby w Kozłówce, za prędkość powyżej 100 km/h (na odcinku, gdzie obowiązuje 50 km/h) funkcjonariusze ruchu drogowego zatrzymali dwóch kierujących: 37-letniego mieszkańca Warszawy, który osiągnął prędkość 138 i 34-latka za 101 km/h. Dwa dni później, w Głodowie do odważnych należeli 25-latek z Wołomina (104km/h) i 36-letni mieszkanka pow. szczycieńskiego.

Wszyscy ukarani zostali mandatami karnymi w wysokości 400 zł i 10 punktami karnymi. Uprawnienia stracili na 3 miesiące.

Policjanci apelują o zachowanie rozsądku na drodze. Niech przytoczone zdarzenia będą przestrogą dla innych. Mundurowi będą kontrolować prędkość z jaką poruszają się kierowcy na pułtuskich drogach.

sierż. sztab. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk

źródło zdj. KPP Pułtusk
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]