Dzisiaj jest: piątek, 20 lipca 2018

iPułtusk » Wiadomości » Mundurowi sprawdzają sposób i stan oznakowanie przy placówkach szkolnych

Mundurowi sprawdzają sposób i stan oznakowanie przy placówkach szkolnych

7 sierpnia 2017, 08:49, KPP Pułtusk, red. MK

Połowa wakacji za nami. Już niedługo szkoły zaczną ponownie tętnić życiem. Zanim zabrzmi pierwszy dzwonek, policjanci skontrolują rejon placówek szkolnych.

W trosce o bezpieczeństwo dzieci i młodzieży, które od września rozpoczną naukę, funkcjonariusze ruchu drogowego przeprowadzają w rejonach szkół i przedszkoli na terenie powiatu przegląd właściwego oznakowania.

Policjanci wraz z przedstawicielami Zarządu Dróg i Władz samorządowych sprawdzają m.in., czy w rejonie placówek jest właściwe oznakowanie poziome i pionowe oraz czy jest ono widoczne dla kierujących pojazdami. O nieprawidłowościach w oznakowaniu policjanci poinformują zarządców dróg.

sierż. sztab. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk

źródło zdj. KPP Pułtusk
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]