Dzisiaj jest: czwartek, 19 kwietnia 2018

iPułtusk » Wiadomości » Bilans działań drogówki

Bilans działań drogówki

18 maja 2017, 09:39, KPP Pułtusk, red. MK

W poniedziałek na terenie powiatu pułtuskiego policjanci przeprowadzili działania pod nazwą "Trzeźwość w przewozie osób". Celem było zminimalizowanie ilości zdarzeń drogowych z udziałem nietrzeźwych kierujących.

Podczas poniedziałkowej akcji "Trzeźwość w przewozie osób" policjanci wydziału ruchu drogowego pułtuskiej komendy prowadzili wzmożone działania ukierunkowane na ujawnianie nietrzeźwych uczestników ruchu drogowego, w szczególności wykonujących zarobkowy przewóz osób.

W efekcie działań mundurowi skontrolowali stan trzeźwości 258 kierujących, w tym 69 kierowców busów i autobusów. Wszystkie osoby, które odpowiadały za bezpieczeństwo były trzeźwe.

Pamiętajmy, że każda ilość wypitego alkoholu obniża koncentrację, zmniejsza szybkość reakcji oraz powoduje błędną ocenę odległości i prędkości. Pijani kierowcy to śmiertelne zagrożenie na drogach!

st. sierż. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk

źródło zdj. KPP Pułtusk
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]