Dzisiaj jest: sobota, 23 czerwca 2018

iPułtusk » Wiadomości » Pułtuska komenda po zmianach kadrowych

Pułtuska komenda po zmianach kadrowych

17 maja 2017, 09:21, KPP Pułtusk, red. MK

Początek roku niósł za sobą wiele zmian w szeregach pułtuskiej policji. Ostatnią było powierzenie obowiązków na stanowisku I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pułtusku nadkom. Pawłowi Antośkiewiczowi.

Koniec 2016 i początek 2017 roku był czasem zmian w strukturze pułtuskiej policji. W lipcu nowym komendantem został podinsp. dr Zbigniew Mikołajczyk, odpowiedzialny za pion prewencji. Stanowisko Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pułtusku objął podinsp. Jarosław Olszewski, któremu powierzono nadzór nad pionem kryminalnym. W uznaniu za profesjonalizm, sumienność i osobiste zaangażowanie w realizowane zadania komendant Mikołajczyk został zasłużenie awansowany na Prorektora Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie a pełniący do tego czasu funkcję zastępcy podinsp. Jarosław Olszewski z końcem marca stanął na czele pułtuskiej jednostki. Do 10 maja sprawował samodzielny nadzór nad 108 osobową załogą.

W środę obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Pułtusku powierzone zostały nadkom. Pawłowi Antośkiewiczowi. Pracę w formacji rozpoczął w 1995 roku. Jak powiedział p.o. komendant: nadkom. Paweł Antośkiewicz zna się na policyjnym rzemiośle, jest człowiekiem inteligentnym, odważnym, nie bojącym się podejmować decyzji.
Nadkom. Paweł Antośkiewicz zaczynał od służby patrolowej, był kierownikiem referatu dzielnicowych, Kierownikiem Komisariatu w Myszyńcu, Naczelnikiem Sztabu w Komendzie Miejskiej Policji w Ostrołęce a teraz przyszedł czas na przedłożenie swoich doświadczeń i ogromnej wiedzy na funkcjonowanie naszej jednostki.

Przybyli na uroczystość zostali poinformowani o kolejnych zmianach kadrowych. Naczelnikiem wydziału prewencji mianowany został podkom. Marcin Czyżewski a wydziału kryminalnego podkom. Łukasz Jędrasik. Naczelnikiem wydziału ruchu drogowego - z wieloletnim doświadczeniem w tej dziedzinie został asp. Wiesław Rupiński. Kierownikiem Posterunku w Świerczach mianowano podkom. Krzysztofa Goździewskiego.

Policjanci wspólnie zapewniać będą ład i porządek, a zarazem zagwarantują bezpieczeństwo wszystkich mieszkańców.

st. sierż. Milena Kopczyńska, KPP Pułtusk

źródło zdj. KPP Pułtusk
  

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]