iPułtusk » Wiadomości » Remisowa sobota

Remisowa sobota

25 października 2016, 13:46, Tomasz Krupa

Piłkarze Nadnarwianki Pułtusk remisują w Strzegowie.

W sobotę piłkarze z Pułtuska rywalizowali na wyjeździe w Strzegowie z miejscowym GKS-em o ligowe punkty. W pierwszych 45 minutach padły tylko dwa gole, chociaż gdyby piłkarze GKS-u zachowali zimną krew w kilku sytuacjach wynik mógłby być diametralnie inny.

Gola dla zespołu z Pułtuska zdobył Cywiński. Na przerwę obie drużyny schodziły przy stanie 1-1.

Po zmianie stron było już o wiele ciekawiej. Chociaż żadnej z drużyn nie udało się strzelić zwycięskiej bramki, to co działo się od 78 minuty było istnym dreszczowcem. Sędzia spotkania jednemu z graczy ze Strzegowa pokazał drugi żółty kartonik, co w konsekwencji skutkowało opuszczeniem przez tego gracza boiska.

Jednak kilka chwil później kolejną czerwoną kartkę otrzymują gracze gospodarzy. Tym razem z boiska "wyleciał" kapitan GKS-u, który nie mógł się pogodzić z poprzednią decyzją sędziego (przyp. red. wcześniejsza czerwona kartka).

Przez ostatnie 12 minut gospodarze grali w "9", nie trzeba tutaj być zbyt wielkim znawcą futbolu, żeby domyśleć się, że Nadnarwianka ruszyła z atakami. Niestety GKS umiejętnie się bronił i dowiózł remis do ostatniego gwizdka sędziego.

GKS Strzegowo - Nadnarwianka Pułtusk 1-1 (1-1)