iPułtusk » Wiadomości » Minimalna porażka

Minimalna porażka

27 kwietnia 2015, 21:44, Tomasz Krupa

W zeszłą sobotę Pułtuszczanie podejmowali na własnym boisku drużynę MKS-u Przasnysz.

Niestety sobotnie popołudnie rozpoczęło się fatalnie dla naszych graczy, którzy już w 8 minucie meczu przegrywali 0-1. Bramkę dla gości zdobył Kamiński. Pomimo kilku prób podopiecznym trenera Pawła Brodzkiego przed przerwą nie udało się doprowadzić do remisu.

To czego nie udało się naszym w pierwszej połowie, udało się tuż na początku drugiej partii gry. Do remisu doprowadza Paweł Zacharski. Od tego momentu gra stała się bardziej wyrównana. Jednak ostatnie słowo w tym spotkaniu należało do gości z Przasnysza, którzy 60 minucie wychodzą na prowadzenie dzięki Pawłowi Olszewskiemu.

Nasi piłkarze walczyli do końca, ale w tym dniu nie było nam dane ograć graczy z Przasnysza. Jest to kolejna porażka Nadnarwianki. Miejmy nadzieje, że w kolejnych spotkaniach Pułtuszczanie zdobędą jakiekolwiek punkty by myśleć o pozostaniu w szeregach IV-ligowców.

Nadnarwianka Pułtusk - MKS Przasnysz 1-2 (0-1)