iPułtusk » Wiadomości » Trójmecz na koniec okresu przygotowawczego

Trójmecz na koniec okresu przygotowawczego

3 marca 2015, 19:52, Tomasz Krupa

W trójmeczu nasza drużyna zmierzyła się z MKS-em Ciechanów i juniorami Polonii Warszawa.

W zeszłą sobotę piłkarze Nadnarwianki Pułtusk rozegrali w Ciechanowie trójmecz przeciwko ligowemu rywalowi MKS-owi Ciechanów oraz juniorom Polonii Warszawa. Spotkania trwały po 45 minut. Najpierw zmierzyliśmy się z graczami z Ciechanowa. Po 45 minutach ze zwycięstwa cieszyli się gracze MKS-u, którzy pokonali Nadnarwiankę 1-0.

MKS Ciechanów - Nadnarwianka Pułtusk 1-0

W drugim spotkaniu piłkarze trenera Pawła Brodzkiego rywalizowali z juniorami Czarnych Koszul. Spotkanie z młodymi piłkarzami ze stolicy zakończyło się bezbramkowym remis. Chociaż młodzi Poloniści już w 10 minucie mogli objąć prowadzenie, ale rzut karny wykonywany przez jednego z zawodników z Warszawy obronił Władysław Stelmach.

Polonia Warszawa - Nadnarwianka Pułtusk 0-0