Dzisiaj jest: czwartek, 28 marca 2024

iPułtusk » Wiadomości » Turniej Tenisa Ziemnego "Pierwszy Krok" (zdjęcia)

Turniej Tenisa Ziemnego "Pierwszy Krok" (zdjęcia)

2 września 2014, 12:22, MOSiR Pułtusk, red. Agnieszka Pleńska

W ramach imprez sportowo-rekreacyjnych "Lato w Mieście 2014" organizowanych przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pułtusku na kortach MOSiR odbył się Turniej Tenisa Ziemnego "Pierwszy Krok".

W kategorii wiekowej "najmłodsi" zwyciężyła Ola Godlewska z Pułtuska, która w finale pokonała Nelę Dobrzyńską z Makowa Mazowieckiego. Trzecie miejsce zajął Oskar Bednarek z Pułtuska.

W kategorii wiekowej 10-11 lat najlepsza okazała się Kasia Śliwa, która wygrała rywalizację z Oliwią Matląg (II miejsce) oraz Olą Wultańską (III miejsce).

W kategorii 12-14 lat wystartowało 7 zawodników. Po rozegraniu gier eliminacyjnych odbył się finał, w którym Bartek Malinowski pokonał Filipa Osicę. W walce o III miejsce lepszy okazał się Artur Dobrzyński wygrywając z Wiktorią Łukaszczyk.

Zwycięzcy turnieju w poszczególnych kategoriach otrzymali pamiątkowe puchary i statuetki, a wszyscy uczestnicy pamiątkowe dyplomy i upominki ufundowane przez rodziców, szkołę tenisa ziemnego HB Tenis Pułtusk oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Pułtusku.

Turniej przygotowała i poprowadziła szkoła tenisa ziemnego HB Tenis Pułtusk Henryka Bednarka.

Następny turniej na kortach MOSiR to turniej "40 latków", który odbędzie się 20 września 2014 r. z okazji obchodów Dni Patrona miasta Pułtusk.