Dzisiaj jest: sobota, 4 lipca 2020

iPułtusk » Ogłoszenia » Usługi » Europejski Rejestr Wypadków - odzyskamy Twoje odszkodowanie nawet do 20 lat wstecz od dnia dzisiejszego !

Europejski Rejestr Wypadków - odzyskamy Twoje odszkodowanie nawet do 20 lat wstecz od dnia dzisiejszego !

Dodano: 8 września 2019 13:18, Kategoria: Usługi

Europejski Rejestr Wypadków poszukuję rodziny (m.in. żony, mężów, rodziców, dzieci, babcie, dziadków), którzy stracili swoich bliskich bądź osób które doznały poważnych obrażeń ! -w wypadkach komunikacyjnych do 20 lat wstecz !-nawet, gdy wypłacono już odszkodowanie -nawet, gdy sprawca wypadku nie jest znany lub nie miał ubezpieczenia pojazdu, bądź Poszkodowany podróżował w pojeździe sprawcy - nawet członka rodziny Nie rezygnuj ze swoich praw ! Skontaktuj się z nami, nasze wynagrodzenie to jedynie prowizja od sukcesu, czyli nic nie płacisz z góry !

Dane kontaktowe

Adres Pułtusk
Adres E-mail biuro@erw.com.pl
Numer telefonu 537132132
Adres strony internetowej http://www.erw.com.pl

UWAGA! Ta strona używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, dostosowywania stron do indywidualnych potrzeb użytkowników oraz w celach reklamowych i statystycznych. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki oznacza, że pliki cookie będą zapisywane w pamięci urzadzenia. W każdym momencie można zmienić te ustawienia. Szczegóły w: Polityka prywatności. [Zamknij]